Srpen 2010

Moje první mojito

31. srpna 2010 v 18:11 | Metztli |  Deníček...
Týden, celý dlouhý týden, jsem se s nejlepší kamarádkou neviděly. Jistě tedy nepřekvapí, že jsme zamířily do naší oblíbené čajovny. Čas nás netlačil: její rodiče nebyli doma a mně mamka řekla, ať se vrátím rozumně- čili do jedné času dost.
Konec letních prázdnin je typický jednou věcí. Na každém kroku potkáváte spolužáky. Ani čajka nebyla výjimkou.

Předmluva

29. srpna 2010 v 12:12
Svět se změnil. Své o tom vědí zvířata, rostliny a lidé. Svět se změnil a měnit se bude. Změnu nezastavíte. Zkuste to a vlna pokroku vás smete.
Svět není špatné místo k narození. Ale existují i lepší varianty. NApříklad nenarodit se. Zemřít v dětství. Nedospět. Ano, dospělí. Všechni vědí nejlépe. Všechno dokáží LOGICKY vysvětlit. A co nejde vysvětlit, to neexistuje. Ale děti jsou jediní tvorové schopni vnímat nebezpečí opravdu silně. Vycítí ho. Neoklame je maska úsměvu. Děti věří v nadpřirozeno. A nezapomínají.

Vysvětlení

29. srpna 2010 v 11:56
Pokod se na tenhle blog vlivem např. skvrn na Slunci dostane někdo z bývalé oktávy b, bude hledat něco, co už četl... a marně. Původní dílko jaksi skončilo v odpadcích...
Pro ty ostatní... Jde jen o další hovadinku pokleslé úrovně a většího rozsahu. Ale jednu věc musím zdůraznit.
V názvu se objevují upíři, hlavní aktéři díla. Takže. Nejde o inspiraci Twilight. Ani trochu. Aristokrati noci jsou mojí velkou láskou už...7 let. Tedy o dost déle, než je Twilight v ČR.
A ještě jedna maličkost. Jde o pokus znovunapsání dílka tři roky starého. Takže k tomu tak prosím přistupujte.
Děkujííííí


Podtony octa a cukru

28. srpna 2010 v 13:17 | Metztli |  Deníček...
Ideální začít v 7 večer vařit svíčkovou, což? Ale tak na obranu musím napsat, že jsme se s mamkou vrátily před 7. Nejprve jsme samozřejmě potřebovaly recept. Tak jsem vytáhla tlustý červený šanon s nápisem "Nájem, smlouvy" a pustila se do hledání. Cestou jsem potkávala spoustu zajímavých receptů a samozřejmě dorazila na konec a svíčková nikde. Tak znovu od konce, mamka nade mnou... a opět jsem ji minula. Nahoře na stránce celkem velkým písmem stálo "SVÍČKOVÁ PODLE MIRKY". Okamžitě jsem svalila vinu na neznámou Mirku. Měla jsem přece hledat svíčkovou a ne svíčkovou podle někoho, natož podle Mirky.

Jsem vysokoškolačka!!! =)

24. srpna 2010 v 20:04 | Metztli |  Deníček...
Když mi 2. 6. přišel dopis z University Palackého, se srdcem v krku jsem roztřesenými prsty roztrhla obálku... a ANO!!! Rozhodnutí o přijetí na německou filologii. Bez přijímaček. Od toho dne mi začaly opravdové prázdniny. No a včera jsem jela na zápis. Natěšená jak malý dítě na Ježíška. Sice jsem musela vstávat v 5:45, ale to nestojí za řeč. Na nádru už na mě čekala kamarádka přijmutá na stejnou školu, jen na biochemii. Koupily jsme jízdenku, vybraly si zpožděný rychlík a hurá směr Olomouc. Cestou jsme nemohly neřešit náš strach z neznáma spojený s obrovskou radostí. Dokázaly jsme to.

Nebezpečný popcorn

22. srpna 2010 v 12:24 | Metztli |  Deníček...
To jsem se takhle jednou (v pátek večer) rozhodla, že si udělám popcorn. Jenže takový popcorn, to není jen tak. Ve špajzce jeden byl- TESCO máslovej. A se zárukou do 9. 1. 2010. Ale tak Laurinka je cochon, takže po prostudování návodu putovala máslová dobrota na 3,5 min do mikrovlnky. Nepukal. No dobře, pukal, ale málo! Takže jsem přidala další minuty a vůbec se nezanášela informací v návodu: 2- 5 minut. Šla jsem do ložnice, připravit hnízdečko. Když jsem uslyšela cinknutí, vyrazila jsem, sliny se mi sbíhali...

Kouzlo hudby

11. srpna 2010 v 20:00 | Metztli |  Deníček...
Tak jsem si zas jednou vzala do postýlky moba, že jenom juknu na fb a spinkat. Ha- ha- ha. Přihlásila jsem se a začetla do spousty krávovin. Mezi balastem se objevpil odkaz na Lorďáky. To jsem samozřejmě nemohla nechat bez povšimnutí a hned tam lupla svůj výlev na téma "moc se těším na jejich nové cd". Už jsem chtěla jít, jenže. Komusi se líbil můj koment, pak přibyl další...a už to jelo.

Zvířátka

10. srpna 2010 v 19:24
-Naše kočka zmizela.
-Proč nedáš inzerát do novin?
-Nebuď blázen. Kočky neumí číst.


Nebezpečný metal

8. srpna 2010 v 16:55 Myší maš
Včera večer jsem na fb objevila video metalu od jednoho uživatele. Byla to "reportáž" T V NOVA. To už jsem tušila zradu. Ale teprve po shlédnutí jsem pochopila rozsah škod. V reportáži se autor věnuje historii, odnožím, vzhledu metalistů, satanismu, nebezpečí a vše končí tvrzením, že "navzdory tomu všemu jsou metalisti lidé jako ostatní." Samozřejmě nemá smysl tady celé video popisovat a rozebírat. Spíš bych chtěla vypíchnout body, u kterých jsem netušila, jestli se mám smát, brečet nebo ječet. Ještě bych možná měla napsat, že metal sice poslouchám, ale o jeho historii nic nevím. Proto se ani tímto tématem zabývat nebudu.

BABEZ FOR BREAKFAST

8. srpna 2010 v 13:58
Už 15. septembra se v Evropě objeví nové cd a zde tracklist:

01. SCG V: It's A Boy (1:21)
02. Babez For Breakfast (3:30)
03. This Is Heavy Metal (3:01)
04. Rock Police (3:58)
05. Discoevil (3:49)
06. Call Off The Wedding (3:31)
07. I Am Bigger Than You (3:04)
08. ZombieRawkMachine (3:42)
09. Midnite Lover (3:21)
10. Give Your Live For Rock And Roll (3:54)
11. Non-stop Nite (3:56)
12. Amen's Lament To Ra (0:32)
13. Loud And Loaded (3:15)
14. Granny's Gone Crazy (3:56)
15. Devil's Lullaby (3:43)

Total playing time: (48:33)
Babez for Breakfast