Moje první mojito

31. srpna 2010 v 18:11 | Metztli |  Deníček...
Týden, celý dlouhý týden, jsem se s nejlepší kamarádkou neviděly. Jistě tedy nepřekvapí, že jsme zamířily do naší oblíbené čajovny. Čas nás netlačil: její rodiče nebyli doma a mně mamka řekla, ať se vrátím rozumně- čili do jedné času dost.
Konec letních prázdnin je typický jednou věcí. Na každém kroku potkáváte spolužáky. Ani čajka nebyla výjimkou.

Nejprve těžké rozhodování, jaký čajík ochutnáme tentokrát. Nakonec prošel výběrovým řízením zázvor- citron. Můj žaludek si pak ještě vyžádal kuskus se zeleninou, no proč by né. S lahodným teplým nápojem odpluly starosti a my se báječně bavily. No jo, hlavně na účet naší kamarádky. Ona si totiž nechává čistit auru- na dálku...
Z čajovny jsme odcházely před desátou s tím, že noc je ještě mladá, tak kam se jde? Nakonec jsme zamířily do jedné fajnové restaurace. Původní plán zněl- džus. Ale tak jistě to znáte. Ona víno (neměla občanku) a já mojito. Své první, téměř ve dvaceti...
Vypadalo nádherně. Spousta ledu, máta... Jen ta chuť mě příliš nezaujala. Tedy, vnímala jsem především tu mátu. Velice brzy se ve mně probudila má umělecká duše (ha- ha- ha) a rozhodla jsem se, že tu krásu musím zvěčnit.Začala jsem vytahovat lístky máty a posouvat na ně led a limetku... Jenže můj eldžíí odmítal spolupracovat. Nejdřív konflikt s galerií, pak zase fotos nevypadaly realisticky... Nakonec se do toho vložila kamarádka, každé brčko píchla jinak, mně se podařila dobrá kombinace efektů a úchvatná fotka byla nasvětě. Samozřejmě provázená záchvaty smíchu.
Jsem šikulka od přírody, takže kousky ledu na ubruse nebyly nic nečekaného. Pokusila jse se je nasát brčkem ale kvůli kamarádčině rozesmívání šlo o desetiminutovou záležitost. Jedním malým kouskem jsem se málem zadusila..
mojito ;)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.