Lady Awa

13. září 2010 v 19:46
Nástroje: Korg Triton, Novation´s A- station
Info: Awa je současná klávesistka, která na podzin 2005 nahradila Enary. Do kapely ji přivedl Kita. Stejně jako ostatní členové je velkým fanouškem Kiss a Depecháků. Lordi jsou třetí skupina, ve které hraje, před nimi šlo o Punaiset Messiaat a Dolchamar. Na klavír se naučila ve 4- 5 letech, je levačka a poprvé s monstrbandou vystoupila na podzim 2005 v Rusku.
Mail: awa@lordi.org

Charakteristika postavy: Awa de Paysant se narodila ve Velké Británii šlechtické rodině roku 1779. Už od narození vládla telekinetickými schopnostmi, které využila proti svému násilnickému otci. Jakmile unikla jeho útoků, učila se oddělit duši od těla. Svůj talent stále zdokonalovala, časem se naučila pohybovat v astrální rovině. Tak se také mohla měnit v neživé předměty a konrolovat je.
Ve 23 letech se zamilovala do sympaťáka Johna Hearta. Jenže otec ji už dříve zaslíbil wormwellskému princi. Když Awa přistihla svého milovaného během astrálních cest in flagranti, uškrtila ho prostěradlem.
Poté se dlouhá léta pohybovala jen ve svém astrálním těle, navštěvovala čarodějnice, kouzelníky, věštce, cikány a exorcisty a tajně se od nich učila.
Awa nakonec dokázala proměnit svého ducha i v živé objekty. A tak, aby zabránila poškození svého těla, vyměnila si duši s kočkou. Její tělo mohlo tedy uspokojit nejnutnější potřeby.
Duši ženy jednoho pastora vyhnala do obrazu a sama začala páchat ve dříve počestném těle všechny možné obscénní oplzlosti. Zděšený pastor obraz své ženy zničil, čímž zabránil návratu věcí do původního stavu.
Duše kočky se v Awině těle nechovala příliš spořádaně. Hnaná ženiny temnými instinkty vyvedla pár neobvyklejších věcí. A během svatebního obřadu ve Wormwell pastor poznal, že je Awa posedlá a tak zakročil: probodl její tělo kůlem a spálil ho.
Smrt však pro Awu nic neznamenala. Vystoupila z astrální roviny ve svém tlejícím těle, oblečeném ještě do svatebních šatů. Chtěla navštívit milovanou matku, jenže tu zabil násilnický otec. Awa její smrt pomstila jeho smrtí a hnaná zuřivostí jako duch cestovala řadu let Evropou.
Nakonec přišla do Prahy. Navštívila sídlo řádu Křižáků růže, pod jejichž ochranou hledala nejvýznamnější kouzelnický poklad Evropy: hlavu uzavřenou do skla mluvící dávno zapomenutou řečí.
Díky svým schopnostem mohla Awa slovům hlavy naslouchat a tak ihned poznala, že jde o hlavinku Čingizchána. . Pokusila se s ním navázat telepatický kontakt.
V dalším okamžiku se před ní zjevila rohatá bytost- Mr. Lordi. Ovlivněn jejími schopnostmi nabídl Awě svazek a neomezenou moc přecházet přes hranice různých dimenzí. A Awa souhlasila.
Awa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miška Miška | Web | 15. září 2010 v 13:20 | Reagovat

Tak to je příběh, jak vyšitej. :DDD Kde na to chodí?! :DDD

2 Miška Miška | Web | 15. září 2010 v 13:21 | Reagovat

Depecháci jsou nesmrtelní. :D ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.