Mr. Lordi

19. září 2010 v 19:00
Nástroje: jeho hlas, sekera s mikrofonem a jiné nebezpečně vypadající předměty
Mail: lordi@lordi.org
Info: Mr. Lordi je zpěvák frontman a autor textů skupiny. Podle něj se také projekt jmenuje Lordi. Působil jako president finské KISS- army. Umí hrát na bubny, kytaru a basovku.
Slabost pro horory se ukázala už ve 3 letech, kdy nekreslil nic jiného než monstra. O 4 roky později ukradl matce kufřík se šminkami a navrhl svůj první vlkodlačí make- up. V průběhu několika let si samostudiem osvojil všechny znalosti o make- upu a speciálních efektech používaných ve filmu.
Mr. Lordi navrhuje všechny ostány, masky, doplňky a výzdobu podia. Je autorem všech obalů cd.

Charakteristika postavy:V 11.století zuřila v Laponsku válka mezi démony jihu a trolly severu. Démoni válku vyhráli, všechny muže zabili a ženy zohavili. Ty méně zohavené pak zabili. Nechtěli, aby se narodili míšenci obou národů. Ale nedopadli všechny.
Rohatý míšenec přežil v těle matky. Dítě jako první zabilo medvědy. Medvědy, které vyslali démoni. Medvědy, kteří připravili jeho matku o život.
Dítě v sobě neslo sílu obou národů a také jejich nejhorší vlastnosti. Tělesnou zdatnost a sounáležitost s přírodou dostalo od trollů, psychickou kontrolu nad živými i mrtvými získalo od démonů. A v péči velké šedé sovy a tří sobů vyrostlo.
V pozdějším věku se chlapec potkal se svým démonickým otcem. Ten poznal jeho velikou sílu a navrhl mu spojenectví. Ale synovi se návrh nelíbil, raději otce i s družinou zabil. Bohužel během boje zemřeli jeho zvířecí ochránci. A tak chlapec, sám sebe nazývající "Lordi", probudil k životu sílu obou národů. S její pomocí zničil všechny trolly a démony Laponska a stal se jeho vládcem.
Lordi přiletěl na Sibiř a žádal ve světě duchů ochranná zvířata sibiřských kmenů. Nutil je podřídit se. Poté cestoval na jih, kde spojil všechny kmeny jezdců ve velikou armádu.
Pod jménem Čingischán vybudoval největší říši světových dějin. Existovala přes celé jedno století. Na začátku 13.století byl Čingischán zabit daleko od domova.. Tělesné ostatky byly převezeny do Mongolska, aby zde byly po tradičních ceremoniích spáleny. Všechny, kromě jeho hlavy.
V 15.století přijal Vlad II. Dracula, příslušník řádu Draka, očividně bezděkého muže za svého syna, a tak se stal Lordi vojvodou Valašska. Po smrti adoptivního otce nastoupil na trůn
jako Vlad III.
Napichovač s vědomostmi řádu Draka. Mr. Lordi se stal jedním z nejkrvavějších vladařů evropských dějin. Pil krev svých nepřátel a stal se upírem.
A po 15.století zmizel Lordi ze světových dějin…
Mr. Lordi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.