OX

23. září 2010 v 17:46
Nástroje: Ibanez BTB200, Amo: MPEG
Mail:ox@lordi.org
Info: Ox je současný a v pořadí již čtvrtý baskytarista monster. Do kapely ho stejně jako Awu dovedl Kita. Přes měsíc zkoušel songy s Kalmou, se kterým ho pojí hluboké přátelství. Poprvé jako nový člen vystoupil v lednu 2006 ve finském předkole Eurovize.
Na basovku hraje od svých 13.

Charakteristika postavy: Tisíc let před Kristem žil OX, bultaur, napůl člověk a napůl býk. Bultauři byli mohutní a suroví, ale také velmi mazaní vojáci. V antickém Řecku na ně můžeme zřídka narazit. Za dnů krále Minoa žil jeden v labyrintu postaveném Daidalem, vážený byl skoro jako bůh.
OX sloužil na jednom řeckém ostrově čaroději Andrulovi. Na tomto ostrově se také nacházela desátá knihovna Oktavianova, která obsahovala všechny temné formule. Tuto knihu ukradl jiný čaroděj, Kalmaged, a cestoval s ní v čase. Pak Kalmaged pobídl obyvatele ostrova, aby Androluse a OXe zabili.
Kalmaged
probudil OXe zpět k životu a bultaur se stal jeho sluhou. V pevnosti v temné říši mezi dimenzemi shromáždil Kalmaged "Bratrstvo Kalmagedonu". Členové řádu byli nemrtví bojovníci z různých období z celého vesmíru a OX byl první a nejstarší z nich.
Jakmile OX zjistil, že Kalmaged zabil jeho pána Androluse (pravda, trochu opožděně, ale to bylo tou smrtí a vším okolo), zlomil svému novému pánovi vaz. Krátce na to se objevil Mr. Lordi (no ten aby se někde neobjevil…) pátrající po Kalmagedovi a nabídl bratrstvu alianci. OX pak po Kalmově odchodu bratrstvo vedl. O několik let později se Kalma vrátil, a tak přišla řada na OXe, táhnou to v budoucnu s Mr. Lordim
OX
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.