Přednáška Epochy německé literatury

30. září 2010 v 17:53 | Metztli |  Deníček...
To si takhle člověk přijde po víkendu do školy, sedne si do velké učebny, tak do předu spíše, aby vše dobře slyšel a všemu rozuměl. Pak dostane 2 papíry s poznámkami, což představuje slibný začátek, poté uvidí prezentaci, což je ještě slibnější, a pak přijde sprcha.

Místo pana profesora Horňáčka jistá Němka. Jako to neva, s tím bych se ještě srovnala. Ale ona milá Němka mluvila rychle, jasně, taky mluvím česky rychle, jenže ona tu prezentaci překlikávala tak rychle, že jsme nebyla schopná nic opsat. Teda jo, byla, ale tak vždycky začátek odstavce. A nebyla jsem sama. Verča ani Markus nestíhali víc než já. Po nějakých 15 minutách jsem svou snahu vzdala s tím, že ji pak požádám o zaslání té dokonalé prezentačky. A tak jsem si s Verunkou začala psát o prožitém víkendu. Za náma seděla Eliška s foťákem a fotila vše kolem sebe, bohužel i mě.. Situace byla nakonec natolik zoufalá, že jsem si začala opakovat slovíčka do morfologie.
A po hodině a půl utrpení jsme se s Markusem sebrali, že teda požádáme o zaslání prezentace. Samozřejmě mluvil Markus. Je to přeci gentleman. A tak se paní profesorky velmi optrně a slušně zeptal, jestli b nám prezentaci nemohla poslat. A její odpověď byla samozřejmě "leider nein". A hafo důvod, proč to vlastně nejde + informace, že na papírech s poznámkami máme internetové adresy a seznam autorů knih, kde se o tom můžeme dočíst. Tedy o informacích z přednášky, ne o tom že nám to nesmí poslat.
No tak jsme získali další důvod, proč neprojdeme sítem zvaným první semestr.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.