Leden 2011

Černá mše

29. ledna 2011 v 18:39 | Metztli |  Deníček...
Když jsem v brzkých ranních hodinách soboty dokoukala film V moci ďábla, měla jsem velkej strach. Ani mi nepomáhalo smskování s přítelem a ani vědomí, že vedle mě spí mamka. Z postele jsem vypla telku a prakticky se schovala pod peřinu. Docela rychle jsme usnula a nic se mi nezdálo.

Milý deníčku...

25. ledna 2011 v 8:44 | Metztli |  Deníček...
...tak jsme se přesně měsíc po Štědém dnu dočkali dárku od naší fakulty: zápis do STAGu. Přesně v 16:00 měla ona památná akce vypuknout. S kamarádkou jsme měly dokonale naplánovaný rozvrh. Jen do středy, společné hodiny, ježdění...aaach. A pak krutá realita.
Přesně v 16:00 se začali stovky studentů hlásit na STAG a tvořit co nejlepší rozvrh. A protože náš drahý STAŽík nebyl opět na takový nápor připraven, došlo k jeho zhroucení, resp. sekání a nepřístupnosti, ale ne pro všechny. Během toho, co my se s kámoškou na Skypu uklidňovaly a sprostě nadávaly, jiní naši nenávidění spolužáci už měli rozvrh hotovej. A tak se stala spousta věcí. Díky spěchu jsem si například nábožko (oficiálně srovnávací religionistiku a judaistiku) omylem zakroužkovala na čtvrtek. Pak jsem se nevlezla k jistému pohodovému profesorovi do artikulačních cvičení a kamarád, kterej mi to poslední místo vyfoukl, se tím ještě chlubil...grrr...
A čas plynul. Postupně se nám nějakým zázrakem podařilo zapsat některé předměty. Tento problém v nás rozvinul tvůrčí činnost. Nejvíc bylo vytáčející, když jsme zkjoušely aktualizaci a obrazovka byla bílá.