Únor 2011

Germanistika v ohrožení

28. února 2011 v 21:04 | Metztli |  Myší maš
Téma týdne teď možná lehce zneužiji. Odpusťte mi, ale bohužel to nejde jinak. To, co se děje na naší škole nelze nekomentovat. A o iluze jsem opravdu přišla.

Milování vs. sex

21. února 2011 v 17:37 Myší maš
Píše se o tom všude, v každém druhém filmu to najdeme a internet je toho plný. Sex, SEX, S-E-X!! Z biologického hlediska je to jen akt zajišťující existenci populace. A jako takový je brán u všech živočichům vyjma delfínů a člověka. Tito dva velmi inteligentní tvorové přišli na zajímavou věc- sex je zábava, slast a extáze.

Doktoři a doktůrci

13. února 2011 v 15:58
Pacient: Jsou koblihy zdravé?
Dpktor: No, nikdy jsem neviděl žádné nemocné...

Pacient: Pane doktore, hrozně se bojím nemocnic. Jste první doktor, kterého vidím.
Medik: To je ale náhoda. Vy jste zase první pacient, kterého vidím já.
mozečky


Svatý Valentýn

13. února 2011 v 15:15 Myší maš
Zítra to vypukne. V obchodech už minimálně týden před tím můžeme vidět výzdobu, slevy a všeliké akce. Starší generace to odsuzují, mladší ročníky s nadšením přijímají. Já stojím někde  uprostřed, ale nevzdám se příležitosti šílet, takže na nehtech už mám srdíčka :) A o čem že to vedu řeč? O svátku svatého Valentýna.
Tento "americký výmysl" má svou historii. Je všeobecně známá, přesto ji raději ve zkratce uvedu. Navíc je velmi romantická


Smysl života

7. února 2011 v 22:12 Myší maš
Život je sled událostí jdoucích za sebou bez nějakého zřejmého řádu. Samozřejmě, první se narodíme, pak vyrosteme, povijeme potomstco a zemřeme. Bylo by zvláštní zemřít, mít děti a narodit se...
Náš život plyne a my potkáváme spousty lidí. Někteří nás jen minou, s jinými se dáme do řeči jednou, dvakrát a stanou se našimi přáteli. A je ještě jedna kategorie. Ti vpadnou do našeho života jako bouře, někdy v něm zůstanou, jindy bohžel ne.

Jak se moje maminka vytočila :)

1. února 2011 v 22:48 | Metztli |  Deníček...
Dobrý den,

dnes, ve 20:00 hod jsme sledovali Váš pořad Nikdo není dokonalý.
Jednou z otázek byla - kolik n je ve slově nevinen?
Poněkud šokovaně jsem sledovala, jak několik málo z oslovených
správně řeklo, že 3 n, ale Váš moderátor, včetně automatického
počitadla odpovědí označilo odpověď za špatnou!!