Československá SuperStar

6. června 2011 v 15:40 | Metztli |  Myší maš
Tak je konečně klid. Už je rozhodnuto, na facebooku (ach ta degenerace) skončí zoufalé statusy a vražedné komentáře, pubertální slečny přestanou oplakávat padlé hrdiny a i já přestanu plivat žluč nad některými vyřazenými a porotou. Kdo vyhrál snad ani nemá smysl zmiňovat, víme všichni. A kdo náhodou nevěděl, dnešní noviny a internet mu vše hned osvětlily. Lukáš Adamec.

Tenhle ročník byl první, který jsem opravdu sledovala. Minulý rok nebyl čas skrz maturitu a před ČS zase nebyl zájem. No a letos se to konečně pěkně skloubilo. Takže srovnávat nemůžu, ale to mi nijak nevadí.
Co mi na celé téhle soutěži přijde strašlivé, jsou castingy. Ty masy lidí, co neumí zpívat, nepřijmou názor poroty a ještě se s nimi hádají případně brečí do kamer. Copak nemají soudnost?! Jistě, někdy je to vážně vtipné, ale jindy... Ale dobrá, tohle k tomu prostě patří. Když je někdo hloupý a nekritický, jeho trapas.
Porota, to je věc jiná. V té letošní podle mě došlo ke strašlivé chybě. Co dělal mezi hudebníky Rytmus?!?! Může mi to někdo vysvětlit? Opravdu mi uniká jeho význam tam, tedy pokud neměl lidem hnout žlučí (pravidelně jsem mu u televize nadávala a dokonce vymyslela i nové urážky...).. Zpívat neumí, jeho texty jsou o ničem a ještě kritizuje schopné budoucí zpěváky. A to ani nemluvím o jeho stupidních hláškách, které se nějakým zázrakem proplížily i na naši katedru. Myslela jsem, že vysokoškoláci jsou proti tomu imunní, ale mýliti se je lidské, žeanojaksi. Dobrá, přestanu osočovat Rytmuse, stejně to nemá smysl.
Ale pojďme dál. Rovnou do finálových kol. A tady, dámy a pánové, máme něco neskutečně nechutného a pubertálního- Martin Harich a jeho sekta kurů domácích. Ano, i já byla pubertální MaGoR, i já se zamilovávala, ale proboha, nikdy jsem nešílela s posíláním SMS a neoplakávala pubertální hrdiny (to oplakávání přišlo až v dospělosti... Kita :'( ). Nejvíc mě však šokovala porota, když Martinovi dala divokou kartu a díky tomu vypadla Alžbětka. Jistě, vypadla by tak i tak, na superfinále opravdu neměla, ale podle mého názoru... měla zůstat ještě o pár kol déle.
Petr Ševčík, další úchylka. Ani by mě nenapadlo, že se to může stát, ale měla jsem v přátelích (proboha, zničte někdo ten facebook) slečnu, která odmítala přiznat, že Petr zpívá stále hůř... měla, velice brzy mě přestala bavit.
No a abych to zkrátila, Luky a Gabča. Celý večer jsem přemýšlela, kdo z nich je lepší, komu to víc přeju a stále jsem docházela k závěru, že je chci oba. Nakonec vyhrál Lukáš a mně to ani nijak nevadí.
Bojím se jediné věci- že se jim nepodaří proniknout do prohnilého čekého hudebního rybníčku, zaneseného starým bahnem... Můžu jen doufat.
Tedy, přeju hodně štěstí :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 tsunka-anime-love tsunka-anime-love | Web | 21. června 2011 v 19:31 | Reagovat

já osobně fandila Gabině :-D i když je pravda  že nějakou tu chvíli jsem váhala xD :-D Ale v každém případě lepší něž minulý rok :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.