Trocha stresu ještě nikoho nezabila

9. října 2011 v 15:36 | Metztli |  Deníček...
Ach jo, takže třetina semestru za mnou a jen z toho zjištění se mi chce hroutit. Teda nechce, ale moje tělo se tváří, že by to mohlo být to nejlepší. Když bych si aspoň nenabrala tolik céčkových předmětů.. ale jistě, slečna Lukášová prostě musí chodit na jidiš, ivrot a šédštinu, stejně tak prostě nemůže vynechat semitské jazyky ve vztahu k Egyptu, protože to je její dětská láska...

A pak není divu, že když poprvé nestíhá v hodině ivritu, tak najednou dostane strach, následuje dalšího dne švédština, kdy zase nezvládá výslovnost a v jidiš- stejně jako ivritu- jí pořád nejde transkribovat. Ano, to jsem prosím celá já. Náhle po třech týdnech perfektního fungování a zvládání všeho se začnu hroutit, když se objeví překážka.. Ale to mi nebrání v tom, abych na svoje milovaný céčka dál chodila, protože kredity jsou kredity, žeanojaksi a proč si nezapsat dlaší seminář z lingvistiky, když tam stejně nebudu nic dělat, za referát budou 3 a když se mi bude chtít (jako že nebude, ale musím), tak si téma Wetterberichte rozpracuju na seminárku, čili 4 kredity a jedna samostatná studentská práce je za mnou.
Tak. A aby toho nebylo málo, musím si do religionistiky vybrat jen jedno náboženství, což beru jako osbní útok na mou osobu... chci říct na mou maličkost, jelikož jsem chtěla všechna tři- tedy křesťanství, judaismus a islám- potažmo 4- buddhismus. Ono proč neumět ke každému náboženství i jeho jazyk, že. A to zase není můj výmysl, to musíme. Čili jistě, Fräulein Lukášová se naučí klasickou řečtinu, hebrejštinu, arabštinu i sanskrit, jako proč ne. A tak se budu muset rozhodnout, ale to jim teda nedaruju, jasně, že si vyberu islám, ale stejně se pokusím o všechna čtyři, protože proč? Protože jsem Tor a mám selbstmordische sklony. Tak. ENDE.
Mějte se krásně a skládejte básně :D
Váš blázen :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.