15.den MEME

20. srpna 2012 v 16:12 | Metztli |  MEME- 30 dní
Pěkné téma, jen co je pravda. A já se ho pokusím maličko rozvinout v tom smyslu slova, že vám o daných blogerech ještě něco povím, totiž to, proč jsou oblíbení.

Vlček- to myslím nemusím rozvádět. Nejen že jsem byla nadšená, když si blog založil, ale ještě s větším nadšením jsem pročítala vše, co můj mozek zvládl (jo, miláčku, okultní články bývají problém, ale to Ty víš). V poslední době se podle mě hodně zlepšil a poslední básnička, kterou mi napsal , mě rozbrečela. Ale to si moc neberte, ten večer odjížděl.


Dráček- aneb cynicky laděný inteligentní a depresivní umělec. Totiž můj kamarád. Jeho básničky mi způsobují šílenství. Nad fotkama z jeho rukou slintám. Nemluvě o způsobu, jakým popisuje. To už není popis, ale líčení. A ani to ne, je to jednoduše dokonalé. Ummm, rochním si. Docela mě vyděsilo, když chtěl blogu nechat, ale snad ho to přejde.

Sekmeth- ačkoliv na blogu není moc aktivní, ráda k ní zajdu pro každou novinku. Ať už jde o fotografii, kresbu, báseň anebo v poslední době pro další díl povídky. Tahle mladá dáma úžasně kreslí, fotí sice povětšinou obyčejné věci, ale věci krásné a romantické. "Objevuje" krásu všednosti, pokud něco takového existuje. Je to takové pohlazení na duši.

Hnědoočičko- se stala myslím prvním spřáteleným blogem a zůstává jím i po dvou letech. Spojilo nás stejné datum narození (jen já jsem o rok starší) a v současnosti nás asi spojují podobné "trable" s partnery, kdy přesně vím, co ji trápí. A protože je to velmi milá slečna, doufám jen, že se jí v životě dobře povede, současnou krizi s přítelem překonají a ve škole se jí bude dařit. Viel Glück, geheimnisches Mädchen.

Shagua- láska sice ne na první pohled, ale přesto. Kdo znáte, jistě pochopíte. Její články jsou psané na rovinu, na nic si nehraje, vtipně podává vše možné a koneckonců, společná může být i láska ke korzetům, ženám, okultnu. Když jsem na její blog zavítala prvně, nechápala jsem. Ale něco mě natolik dostalo, že jsem se vrátila a pomalu se proklikávala dál a dál…

Blogů je samozřejmě mnohem víc, ale když bych je tu měla vypisovat všechny, omejou mě. Takže už jen letem světem: Temnářka jako úžasná spisovatelka, Taichy sic opustila AK, ale její něžný a vyzrálý pohled na svět se nezapomíná, Gabriella a její fotografie, nad kterými šílím a obdivuji a plesám a málem uctívám, Alisa a její upřímnost (a kritika, za kterou jsem vždy šťastná). Takhle bych mohla pokračovat asi dlouho. Každopádně, všem, na které jsem zapomněla a můj komentář se u nich objevuje, se omlouvám.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lemonpie Lemonpie | Web | 20. srpna 2012 v 16:58 | Reagovat

Díky za spoustu dobrých tipů :-D Akorát, jestli můžu, tak to zelený písmo není na pozadí stromu moc dobře čitelný, možná to zkus trochu předělat. A jinak chválím, za stampku s Finskem ! :-D

2 Geheimnis Geheimnis | E-mail | Web | 20. srpna 2012 v 20:30 | Reagovat

Téééda :-) Děkuji za zmínku, sice nevím, co je tématem tohoto dne, ale super článek.. :D ;)
Jojo, objevujeme stále víc a víc podobností mezi námi :-)
A děkuji za přání, doufám, že to vyjde... ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.