Druhý měsíc

23. února 2013 v 23:15 | Metztli |  Milý vlku,...
Milovaný,

dnes je opět 23. Před dvěma mesíci jsi přetrhl pouto, které nás spojovalo. Pouto, které pro mě bylo vším. Od onoho dne jsi mi dal několikrát naději, že se ta nit znova spojí. Že zase budu moct být s Tebou a šťastná. Ale všechny ty naděje byly plané. Ne, nechci Ti nic vyčítat, vlastně Tě chápu. Jen to bolí a ta bolest je prostě hrozná. A právě proto, že to bolí, nemůžu zapomenout. Protože to bolí a já Tě miluju.


Ve středu, když jsem měla Bildsemiotik, napsala jsem něco ve stylu básničky. Dnes jsem opět brečela, trochu mi k tomu pomohla Morri, když vykládala o svém příteli. A jen se zmínila, že bratr mu chce namlátit. No a zase si tu byl Ty. Jsi všude. Jenom ne v mém životě. Ah, myslím, že tohle už jsem psala.

6.března se uvidím s Haničkou. Víš, hrozně se na ni těším. Strávíme spolu celý den, myslím, že si máme co říct a hodně věcí ještě z minula vysvětlit. Mimochodem, o Tobě mi nic neříká, buď klidný. A víš, nejhorší je, že bych ten den nejraděj navštívila i Tvé bydliště a...nevím, vrhla se Ti k nohám? Do náruče? Ne, já vím, nechceš mě a to bolí. 23. dní bez informací o Tobě. Bože, jako by to byla věčnost.

Miluju Tě :*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Geheimnis Geheimnis | E-mail | Web | 25. února 2013 v 19:32 | Reagovat

Šíleně to utíká... Ani se mi tomu nechce věřit.. Snad už brzy bude líp, ať už to dopadne jakkoli.. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.