Další týden v háji

28. března 2013 v 17:31 | Metztli |  Deníček...
Po minulém týdnu, kdy jsem denně přidávala článek, jsem tenhle týden blog zanedbávala. Jednoduše proto, že jsem se znovu zapojila do vzdělávacího procesu. Zápěstí nebylo zlomené, volejme sláva. Nedostala jsem ani ortézu, což je super. Jen to nesnešitelně bolí při každé dlouhodobější činnosti, ale vzhledem k tomu, že si poznámky psát musím, má ručička maličko smůlu. Ikdyž, možná ji mám já. Vyučujícím jsem porozdávala nakopírované potvrzení od chirurga a pozjišťovala si, tak trošičku, co se dělo. Ale opravdu jen maličko.

Faktem je, že když jsem jela v úterý do školy, byl to den debil. A to jsem ještě slušná. Vylila se mi voda do tašky, takže jsem měla papíry zmáčené. Pak jsem v šalině potkala kamarádku a dozvěděla se, že jistý modul s názvem Předměty související s diplomovou prací, nám nebude vyplněn automaticky 10 kredity, jak je tomu u dvouoborových studentů, anóbrž si je musíme nahrabat sami. Trošičku scheißlich. Trošičku víc, protože už tak musím někde nabrat o 6 kreditů víc, kvůli 4. termínu jedný zkoušky. Následně jsem dostala od jené vyučující sms, že se večerní seminář nekoná, protože nestíhá z ostravských Dnů kultury dojet. Takže příští týden. Ne, vůbec na mě nemá mail. A ne, vůbec jsem ten den netáhla asi 5 kg knížek. Pro ni. A ne, ani trochu mě to nenasralo...
Středa byla překvapivě poklidná. Dokonce natolik plodná, že jsem od kamarádky získala vypracované okruhy ke státnicím z lingvy a literatury. Maminka sama navrhla, ať si na psaní bakalářky nechám léto (jo, věci se musej takticky podat) a že samozřejmě, ať jdu ke státnicím "až" v červnu, abych na to měla víc času a klidu. Cheche. A naprosto neočekávaně (bez ironie či sarkasmu) jsem měla úspěšný referát. Nečekala jsem to, i kdyby jen proto, že seminář je tříhodinový a obecně, u referárů se spí. Ale drazí spolužáci poslouchali a dokonce se jim to i líbilo, dokonce i přes menší chybu. A já výjimečně nebyla rozklepaná strachy a dokonce i mluvila německy bez přemýšlení. Po tolika letech... fakt úspěch.. (ano, sarkasmus)
A dnešek byl krizový. Ve vlaku jsem chytla super úžasného průvodčího, kterej odhalil můj dorbnej podvod s jízdenkou, takže pohoda, 60,-Kč za jízdu jenom do Olo a samozřejmě, tu zpáteční mi taky cvakl, takže jsem najednou neměla prachy na cestu domů. Paráda, fakt že jo. První hodina mi odpadla. Normálně bych snad i měla radost, ale ve chvíli, kdy se jedná o přípravu na onu zkoušku, co budu psát na 4. pokus, tak se radost vytratila nenávratně do háje. Šla jsem na pc, kde jsem se nevyhnula vzpomínce na Vlka a moc dobře mi z toho nebylo, spíš se mi chtělo pod něco skočit, nejlépe pod superrychle rozjeté auto. Na Teufelspaktu to ušlo, výjimečně jsem měla text přečtený a překvapivě jsem mu i rozumněla bez slovníku (čteme Fausta), takže jsem byla schopná odpovídat na dotazy. A poslední hodina věnovaná umění přinesla vrácený referát na obraz (to, co jsem k tomu napsala, je natolik kolosální hovadina, že to tu ani nezveřejním, jinak bych se musela propadnout do země). Protože slečna necitovala, tak si to napíše znova, tentokrát i s citací. To, že jsem žádnou nepotřebovala... no, možná by stálo za to panu profesorovi vysvětlit, že já nejsem ve druháku a citovat budu až do aleluja... možná někdy jindy. Mimochodem, onen vyučující je na wiki a to tady! A tady je jeho foto i s drahou chotí, která u nás mimochodem také učí. To jen aby bylo známo, jak slavný člověk se snaží vzdělat kreténa, jako jsem já, v oboru umění. A to jen proto, že nemám kredity.
Máte pocit, že jsem negativně naladěná? Jste všímaví... Jsem nasraná na nejvyšší možnou mez a fakt nemám na nic náladu. A kdybych měla, jakože bych si třeba mohla přepisovat poznámky k zápočtu, tak to nepůjde, protože mě bolí ta pitomá hnáta. Scheiße!!!!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Betty Betty | Web | 28. března 2013 v 18:26 | Reagovat

Už chci mít za sebou maturitu a jít taky na VŠ :)

2 metztli metztli | E-mail | Web | 28. března 2013 v 21:33 | Reagovat

[1]: a to píšeš smrtelně vážně po přečtení tohohle článku? Páni...

3 Dája Dája | E-mail | Web | 28. března 2013 v 23:37 | Reagovat

to znam to s tim vylitym piti..nasere to no..kor kdyz jsem tam jeste mela uplne novy ucebnice jaky ted vypadaj no budu uprimna HROZNE

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.