Jaime a 50 stínů pana Šedi

15. července 2013 v 21:54 | Metztli |  Deníček...
Na úvod, ne, nezbláznila jsem se. Jenom jsem dneska zase byla plavat. A ano, přepadl mě onen Jaime. Och. Prý mě klidně bude topit, dokud mu na to radne neřeknu ano. Chvíli jsme se tak nějak honili ve vodě, velmi nenápadně. Následovalo moje přání, aby to nazval jinak než rande a možná povím ano. Po několika bazénech se tedy optal, zda bych si s ním šla někam popovídat. Tentokrát mi koukal do očí. A já po dalších třech řekla ano. Přišlo mi fakt blbé odmítat tak pěknýho kluka. Navíc jsem nutně chtěla zjisit, proč zve mě, už podruhé.


Dobře, vzhledem k mému citovému rozpoložení jsem byla víceméně nesnesitelná. Tedy, nechápejte to špatně. Mám výbornou náladu. Ale chtěla jsem vyzkoušet, co všechno bude ochoten vydržet. Tak jsem se poptala, zda mu jako můžu říkat "Jaime". Měl podmínku - pokud já budu Cersei. No není to blbý? Odmítla jsem a vesele jsem ho titulovala Králokatem. Ten kluk mě musí milovat (ironie, proboha). Nejdřív mi chtěl koupit víno. Zamítnuto s poznámkou, že to bych se Cersei stala ani bych nevěděla jak. Proto jsem nakonec zvolila kofolu.

Víceméně jsem měla celou dobu narážky na GoT. Jaime měl pak asi po 10 minutách velmi netaktní dotaz, jak moc velkej idiot do GoT jsem. Oh ano, nazval mě idiotem. První záporný bod, aniž by to tušil. Ale ne, obdivovala jsem ho, že je ochoten se se mou vůbec bavit. Asi se chlapec divil, jak moc prořízlou držku mám. Každopádně vtipná byla jeho otázka, zda jsem zadaná. Odpověď "nevím" ho docela pobavila, prý jak se to dělá. Spiklenecky jsem na něj mrkla a pošeptala mu, že v tom mají prsty Targaryeni.

Každopádně to byla parádní hodina. Pořád jsem se něčemu smála (chudák, musel stihnout spočítat všechny moje plomby nejméň 100x). On se smál. Bylo to fajn. Kdybych celou dobu neměla pocit, že jsem nevěrná. Ano, nejsem zadaná. Ale chci být. Mám svýho drahý Draka Targaryena moc ráda. Fajn, jsem do něj nechutně zamilovaná. Takovej menší trucík za poslední dny, kdy mě ignoruje a já pak ignoruju jeho. Jako puberťučka, vím. ALE! Sakra. Jaime je fajn. Jenom ho příště odmítnout bude mnohem těžší. U bohů starých i nových, ať už se nepotkáme (potopený bože, tebe neberu!)! Ten kluk by ke mně mohl něco cítit. A to je nepřípustné...

P.S. Vyšla mi povídka, na jednom webu. Dobře, není to jen tak ledajaký web, ale web nakaldatelství METAFORA. Ach jo, tak jo. Tu máte odkaz. Ano, příčina mojí radosti. Kterou mi pokazí to, že drak nenapíše, že jsem dobrá... jsem idiot. Jaime měl pravdu. Jo ten odkaz. Pardon. Moje Červená mučírna :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Teeda Teeda | Web | 16. července 2013 v 2:37 | Reagovat

Když nic jinýho, vždycky člověka potěší, když za tohle někomu stojí. :)

2 tardis-blue tardis-blue | E-mail | Web | 16. července 2013 v 8:11 | Reagovat

Vezmu to krátce, protože musím udělat úkol a odejít do školy a hloubž to probereme až ve čtvrtek (do zítra jsou u mě kamarádi), ale awww... :)) Krásné a děkuji za zprávu o události ;) ;) Je to moc fajn, s někým si popovídat a ono ani to "idiot do GoT" není špatné, mě by to o Doctorovi těšilo ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.